Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.6

Darmowe ogłoszenia drobne z całej Polski w portalu ogłoszeniowym Pchl Targ
Dodaj za darmo swoje ogłoszenie w jednej z licznych kategorii.

Facebook

Newsletter

Geowłóknina filtracyjna - jaką wybrać

Profil użytkownika: unident RSS

Średnia ocen: 0   Ilość ocen: 0

Awatar

Data rejestracji: 04-02-2018

Ostatnie logowanie: 25-06-2019

Aktywnych ogłoszeń: 1


O użytkowniku:

Lekarz, stomatolog dentysta Bartosz Dziuba

Jestem lekarzem dentystą z kilkuletnim doświadczeniem. Metodyka mojego leczenia oparta jest przede wszystkim na nowoczesnych i bezbolesnych metodach leczenia. Wiem jak ważne jest to aby pacjenci nie doznali szoku związanego z wizytą w gabinecie, dlatego stawiam przede wszystkim na kontakt i metodykę. Moje metody w wielu przypadkach polegają na tym, aby znieczulić miejsce leczenia i aby realizować usługę bez dyskomfortu pacjenta. W trakcie wizyty pacjenci mogą oglądać telewizję aby odwrócić ich uwagę od wykonywanych zabiegów.

Więcej informacji w ogłoszeniu: http://www.pchlitarg.info.pl/5179,gabinet-stomatologiczny-unident---stomatolog-bartosz-dziuba

A realizowane w gabinecie zabiegi to kompleksowe rozwiązania w zakresie stomatologii. Polecam szczególnie pod kątem małych dzieci i młodzieży, stomatologia zachowawcza i profilaktyczna to tak ważne aby zapobiegać a nie leczyć. Natomiast w przypadku realizowania leczenia endodoncja, chirurgia oraz stomatologia estetyczna.

Implanty i protezy zębowe

Wykonujemy leczenie w zakresie implantologii i protetyki oparte na sprawdzonych i trwałych materiałach. Nasze implanty stomatologiczne to komponenty wysokiej klasy a protezy, licówki i mostki w pełni odzwierciedlają naturalne uzębienie. Ponadto również skuteczne wybielanie zębów i higienizacja (usuwanie kamienia) metodą ultradźwięków.

Jako dentysta i stomatolog polecam Państwu swoje usługi.

Lekarz stom. Bartosz Dziuba
Gabinet Stomatologiczny UNIDENT
ul. Godlewskiego 10A
39-300 Mielec

Zadzwoń i umów się na wizytę: +48 535 334 555


Dodane ogłoszenia:

Gabinet stomatologiczny UNIDENT - stomatolog Bartosz Dziuba

TypUsługi

KategoriaZdrowie i uroda

Kalendarz25-06-2019

oko15

Formularz kontaktowy

Strzałka w górę