Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.6

Transport Niemcy, Ukraina, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Czechy, Węgry, magazynowanie i spedycja

[Usługi] - Transport - Nowe


Transport Niemcy, Ukraina, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Czechy, Węgry, magazynowanie i spedycja

Opublikowano: 10-02-2019, wygaśnie: 11-05-2019

Wyświetleń: 20

Cena do negocjacji

Dodał(a): impet


impet

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Podkarpackie

Lokalizacja: 39-304 Czermin, Czermin 61Profesjonalny transport międzynarodowy i krajowy

Firma doskonale znana w regionie i w Polsce także. Jeżeli chodzi o usługi transportowe, transport drogowy towarów to firma IMPET posiada ogromne doświadczenie gdyż od 1984r oferuje swoim klientom usługi transportowe. Transport drogowy to domena firmy. Zarówno transport krajowy i transport międzynarodowy to doskonale znane nam tematy. Ponadto spedycja także spedycja krajowa i zagraniczna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują systematyki.

Spedycja międzynarodowa i krajowa

W zakresie transportu i spedycji firma doskonale sprawuje się w roli partnera biznesowego. Flota własna ponad 50 zestawów i spedycja to razem w sumie około 100 zestawów w tym samochody ciężarowe, zestawy drogowe. To pełna dyspozycja i obsługa relacji i kierunków zagranicznych. Transport międzynarodowy do Grecji i kierunki bałkańskie to nasza domena. Ponadto także transport towarów na Ukrainę oraz inne kraje europejskie w tym Rumunia, Czechy, Niemcy, Bułgaria, Węgry, Macedonia i Mołdawia oraz inne kraje w tym również Polska i kierunki krajowe.

Logistyka i magazynowanie

Firma IMPET posiada własny magazyn logistyczny, dlatego oferujemy magazynowanie towarów. Poza magazynowaniem także przeładunki. Nasz magazyn to woj. podkarpackie dlatego to idealny łącznik pomiędzy południem, wschodem i zachodem Europy. Nasz magazyn to doskonały wybór jeżeli chodzi o optymalizację kosztów i ładunki drobnicowe i całopojazdowe samochodów.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę