Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.6

Drzwiczki kominkowe na wymiar

[Sprzedam] - Klimatyzacja ogrzewanie wentylac


Drzwiczki kominkowe na wymiar
  • Drzwiczki kominkowe na wymiar

Opublikowano: 10-01-2019, wygaśnie: 11-03-2019

Wyświetleń: 27

Dodał(a): Ignif


Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...


Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stosuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby najwyższej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę